Opcje binarne brokerzy na których warto grać

Opcje binarne brokerzy, którzy oferują swoje usługi w Polsce. Z nami znajdziesz swojego najlepszego brokera.

Choć inwestowanie w opcje binarne jest zasadniczo bezpieczne (o tyle, że w razie przegranej nie tracimy nic ponadto, co włożyliśmy), o tyle trzeba być niezwykle uważnym wybierając pośrednika dla takich gier, a mianowicie brokera. Możesz zyskać wiele, lecz Twój pośrednik musi być wybrany z rozwagą i bezwzględnie spełniać kilka wymogów. Sprawdź co oferują brokerzy opcji binarnych oraz przeczytaj opinie na ich temat.

Najlepsi brokerzy opcji binarnych 2016

Broker Bonus Ocena Opis Otwórz konto
10trade do $10,000 bonus 9.9/10 Opis Do brokera
Opteck Bonus 250$ 9.8/10 Opis Do brokera
eXbino Bonus od 50% depozytu 9.5/10 Opis Do brokera
Anyoption 100% depozytu 9.5/10 Opis Do brokera
BDSwiss Bonus 250$ 9.2/10 Opis Do brokera
Utrader do 150% depozytu 8.5/10 Opis Do brokera
OptionFair do 50 000$ 8.4/10 Opis Do brokera
Plus500 100zł bez depozytu! (T&Cs apply) 7/10 Opis Do brokera

Opcje binarne brokerzy bez depozytu

Jeżeli ciągle nie podjąłeś decyzji, na którym brokerze założyć konto lub na chwilę obecną nie masz wystarczająco kapitału aby złożyć pierwszy depozyt to nic straconego. Zarejestruj się i odbierz swój darmowy kapitał na start bez wymaganego depozytu.

opcje binarne bez depozytu

Zarejestruj się za darmo i odbierz 25$ na start.

Wystarczy kliknąć w powyższy baner by odebrać swój kapitał na grę.

Opcje binarne brokerzy, jakiego wybrać?

Pierwszą rzeczą jaką czynimy w sytuacji konieczności wyboru brokera (zwłaszcza, jeśli przygodę z handlowaniem przez internet dopiero zaczynamy), jest wyszukanie opinii byłych bądź obecnych użytkowników. Warto jednak pamiętać o tym, że opinie na forach internetowych niekoniecznie będą obiektywne – zdarza się, że gracz, który nie do końca rozumie zasady handlu opcjami binarnymi, winę za niepowodzenie zrzuca właśnie na brokera (choć ten w rzeczywistości może być zupełnie niewinny). Z drugiej strony – kiepski broker, chcąc poprawić swoje notowania, może prosić w zamian za jakieś profity kilka osób o napisanie pozytywnych opinii. Tak więc – opinie z sieci traktuj z pewną dozą nieufności.

Jeśli chcesz bezpiecznie wejść w świat inwestycji opcji binarnych, zapamiętaj kilka cech, jakimi powinien charakteryzować się solidny broker – są to rzeczy, które jesteś w stanie zweryfikować samodzielnie, nawet mając niewielkie doświadczenie w grze w opcje binarne. Brokerzy powinni oferować przejrzyste i zgodne z prawem warunki.

  1. Zwróć uwagę na to, czy dany broker opcji binarnych posiada europejską licencję. Często inwestujemy własne, długo gromadzone oszczędności i chyba nikt z nas nie chciałby by przepadły, dostając się w niepowołane ręce. Dlatego jest to podstawowa rzecz na jaką musimy zwrócić uwagę.
  2. Bonus od pierwszej wpłaty to kolejna ważna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę. Warto sprawdzić, czy dana platforma oferuje specjalny bonus od depozytu. Najlepsi brokerzy często oferują 100% a czasami nawet 200% premii za wykonany depozyt – to opcja, którą warto wykorzystać.
  3. Następnym krokiem jak powinniśmy zrobić jest weryfikacja, czy dany broker oferuje konto demo. Dzięki temu bez ryzyka możemy zobaczyć, jak działa poszczególna platforma opcji binarnych oraz możemy przetestować nasze strategie.
  4. Warto również zwrócić uwagę na to, czy dany broker oferuje szkolenia dla swoich klientów. Najlepszym platformom zależy na tym, aby dany gracz się rozwijał, ponieważ dany operator zarabia na prowizjach. Jest to typowa sytuacja, w której zarówno broker jak i inwestor mają wzajemną korzyść – im lepszy gracz, tym więcej jest w stanie zainwestować, a dzięki temu teoretycznie dana platforma więcej zarabia. Dlatego warto dowiedzieć się, który broker oferuje szkolenia, webinary czy seminaria z opcji binarnych.opcje binarne brokerzy
  5. Kolejnym krokiem, jaki musimy uczynić przy wyborze naszego operatora opcji binarnych jest sprawdzenie tego, jakie pobiera prowizje. Z logicznego punktu widzenia nam – jako inwestorom – zależy na tym aby prowizje za nasze transakcje były jak najmniejsze.
  6. Nie mniej ważny niż pozostałe aspekty, jest język oprogramowania. Jak wiadomo, nie każdy z nas zna język angielski a tym bardziej angielskie zwroty inwestycyjne. Z racji tego warto zwrócić uwagę na to, czy dany broker posiada język polski w swoim oprogramowaniu.
  7. Zorientuj się także, jak wygląda u danego brokera sprawa z pomocą i obsługą klienta. Nie na każdym etapie wszystko będzie dla gracza jasne – musi mieć on wówczas pewność, że zwracając się z pytaniem bądź wątpliwością, otrzyma od obsługi rzetelną i szybką odpowiedź. Sprawdź, czy dany broker udostępnia jakieś materiały pomocnicze, dzięki którym gracz może doszkolić się we własnym zakresie.
  8. Zwróć też uwagę na to, jakie rodzaje opcji binarnych oferuje dany operator.
  9. Bardzo ważna jest czytelność, przejrzystość i intuicyjność platformy. Powinna być ona łatwa w obsłudze z dwóch powodów: by poradził sobie z nią nawet niedoświadczony użytkownik, a także by umożliwiała szybkie poruszanie się między jej zakładkami.
  10. Na koniec – czytaj dokładnie regulaminy! Zwróć szczególnie uwagę na warunki członkostwa, ukryte opłaty, warunki wypłacania środków oraz wyjątki bądź zastrzeżenia. W razie wątpliwości czy obaw – zwróć się z prośbą o wyjaśnienie danego punktu. To Twoje pieniądze, więc należy Ci się jak najwyższa jakość usług.

Powyższe punkty to absolutne minimum, jakie powinien spełnić broker oferujący możliwość inwestowania w opcje binarne. Brokerzy powinni być w stu procentach uczciwi i otwarci na potrzeby Klienta.