Jaki broker opcji binarnych dla początkujących?

Opcje binarne są stosunkowo nową formą zarabiania w internecie, na tyle nową, że wiele osób zadaje sobie pytanie „jak zacząć grać na opcjach binarnych”, czy „jak wybrać pierwszego brokera?”. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to drugie pytanie.

Jak wybrać swojego pierwszego brokera?

exbino logoW internecie możemy znaleźć rankingi brokerów oraz ich recenzje, jednak dość ciężko jest znaleźć temat: jak wybrać swojego pierwszego brokera? A zatem jakie cechy powinien mieć nasz pierwszy broker opcji binarnych?
Jak w każdej dziedzinie życia, gdy coś zaczynamy, to na początku robimy wiele błędów, tak jest z nauką jazdy samochodem, jazdą na nartach czy nauką pływania. Z opcjami binarnymi może być podobnie, dlatego warto minimalizować ryzyko. Wychodząc z tego założenia, trzeba zwrócić uwagę na to, gdzie można najmniej stracić. Jeżeli dana platforma opcji binarnych oferuje minimalny depozyt na poziomie 200$, trzeba mieć świadomość, że te pieniądze możemy stracić. Dlatego zachęcamy Was, aby na początku nie robić dużych depozytów, dopóki nie nauczymy się podstaw inwestowania na opcjach.
Patrząc na powyższe założenie najniższy depozyt na rynku oferuje broker eXbino, a dokładnie jest to 50PLN. Naszym zdaniem jest to najlepszy wybór dla początkujących, żeby zapoznać się z opcjami binarnymi. W najgorszym przypadku stracimy tylko nasz depozyt 50 złotych, zamiast kilku czy kilkunastu tysięcy.

Jeśli nie masz jeszcze konta na brokerze eXbino możesz założyć je poniżej

4 komentarze to “Jaki broker opcji binarnych dla początkujących?”

  1. chyba najlepszy broker dla poczatkujacych. min depozyt to 50zl albo nawet mniej jak wplacamy w innych walutach. ja wplacilem $ i min bylo 10$ czyli jakies 40zl. lepiej na poczatek wplacic mniej a ewentualnie potem doplacic.

      1. Potwierdzam. Exbino na poczatek, a potem mozna sprobowac brokerow gdzie miniamlny depozyt jest wiekszy

Dodaj komentarz