Brokerzy opcji binarnych

Choć inwestowanie w opcje binarne jest zasadniczo bezpieczne (o tyle, że w razie przegranej nie tracimy nic ponadto, co włożyliśmy), o tyle trzeba być niezwykle uważnym wybierając pośrednika dla takich gier, a mianowicie brokera. Możesz zyskać wiele, lecz Twój pośrednik musi być wybrany z rozwagą i bezwzględnie spełniać kilka wymogów. Sprawdź co oferują brokerzy opcji binarnych oraz przeczytaj opinie na ich temat.

Najlepsi brokerzy opcji binarnych 2018

Broker Ocena Bonus Opis Strona brokera
Minimalny depozyt $10 USD Recenzja Do brokera
Możliwy handel kryptowalutami Recenzja Do brokera
do 150% depozytu Recenzja Do brokera

Opcje binarne brokerzy bez depozytu

Aktualnie żaden broker opcji binarnych nie oferuje darmowego depozytu na start.

Jakiego wybrać brokera opcji binarnych?

Pierwszą rzeczą jaką czynimy w sytuacji konieczności wyboru brokera (zwłaszcza, jeśli przygodę z handlowaniem przez internet dopiero zaczynamy), jest wyszukanie opinii byłych bądź obecnych użytkowników. Warto jednak pamiętać o tym, że opinie na forach internetowych niekoniecznie będą obiektywne – zdarza się, że gracz, który nie do końca rozumie zasady handlu opcjami binarnymi, winę za niepowodzenie zrzuca właśnie na brokera (choć ten w rzeczywistości może być zupełnie niewinny). Z drugiej strony – kiepski broker, chcąc poprawić swoje notowania, może prosić w zamian za jakieś profity kilka osób o napisanie pozytywnych opinii. Tak więc – opinie z sieci traktuj z pewną dozą nieufności.

Jeśli chcesz bezpiecznie wejść w świat inwestycji opcji binarnych, zapamiętaj kilka cech, jakimi powinien charakteryzować się solidny broker – są to rzeczy, które jesteś w stanie zweryfikować samodzielnie, nawet mając niewielkie doświadczenie w grze w opcje binarne. Brokerzy powinni oferować przejrzyste i zgodne z prawem warunki.

 1. Zwróć uwagę na to, czy dany broker opcji binarnych posiada europejską licencję. Często inwestujemy własne, długo gromadzone oszczędności i chyba nikt z nas nie chciałby by przepadły, dostając się w niepowołane ręce. Dlatego jest to podstawowa rzecz na jaką musimy zwrócić uwagę.
 2. Bonus od pierwszej wpłaty to kolejna ważna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę. Warto sprawdzić, czy dana platforma oferuje specjalny bonus od depozytu. Najlepsi brokerzy często oferują 100% a czasami nawet 200% premii za wykonany depozyt – to opcja, którą warto wykorzystać.
 3. Następnym krokiem jak powinniśmy zrobić jest weryfikacja, czy dany broker oferuje konto demo. Dzięki temu bez ryzyka możemy zobaczyć, jak działa poszczególna platforma opcji binarnych oraz możemy przetestować nasze strategie.
 4. Warto również zwrócić uwagę na to, czy dany broker oferuje szkolenia dla swoich klientów. Najlepszym platformom zależy na tym, aby dany gracz się rozwijał, ponieważ dany operator zarabia na prowizjach. Jest to typowa sytuacja, w której zarówno broker jak i inwestor mają wzajemną korzyść – im lepszy gracz, tym więcej jest w stanie zainwestować, a dzięki temu teoretycznie dana platforma więcej zarabia. Dlatego warto dowiedzieć się, który broker oferuje szkolenia, webinary czy seminaria z opcji binarnych.opcje binarne brokerzy
 5. Kolejnym krokiem, jaki musimy uczynić przy wyborze naszego operatora opcji binarnych jest sprawdzenie tego, jakie pobiera prowizje. Z logicznego punktu widzenia nam – jako inwestorom – zależy na tym aby prowizje za nasze transakcje były jak najmniejsze.
 6. Nie mniej ważny niż pozostałe aspekty, jest język oprogramowania. Jak wiadomo, nie każdy z nas zna język angielski a tym bardziej angielskie zwroty inwestycyjne. Z racji tego warto zwrócić uwagę na to, czy dany broker posiada język polski w swoim oprogramowaniu.
 7. Zorientuj się także, jak wygląda u danego brokera sprawa z pomocą i obsługą klienta. Nie na każdym etapie wszystko będzie dla gracza jasne – musi mieć on wówczas pewność, że zwracając się z pytaniem bądź wątpliwością, otrzyma od obsługi rzetelną i szybką odpowiedź. Sprawdź, czy dany broker udostępnia jakieś materiały pomocnicze, dzięki którym gracz może doszkolić się we własnym zakresie.
 8. Zwróć też uwagę na to, jakie rodzaje opcji binarnych oferuje dany operator.
 9. Bardzo ważna jest czytelność, przejrzystość i intuicyjność platformy. Powinna być ona łatwa w obsłudze z dwóch powodów: by poradził sobie z nią nawet niedoświadczony użytkownik, a także by umożliwiała szybkie poruszanie się między jej zakładkami.
 10. Na koniec – czytaj dokładnie regulaminy! Zwróć szczególnie uwagę na warunki członkostwa, ukryte opłaty, warunki wypłacania środków oraz wyjątki bądź zastrzeżenia. W razie wątpliwości czy obaw – zwróć się z prośbą o wyjaśnienie danego punktu. To Twoje pieniądze, więc należy Ci się jak najwyższa jakość usług.

Powyższe punkty to absolutne minimum, jakie powinien spełnić broker oferujący możliwość inwestowania w opcje binarne. Brokerzy powinni być w stu procentach uczciwi i otwarci na potrzeby Klienta.

W jaki sposób ustalamy ranking brokerów opcji binarnych?

Aby ocenić brokerów opcji binarnych w obiektywny sposób, skupiamy się na rzeczach takich jak:

 • Regulacje prawne – Sprawdzamy czy dany broker ma siedzibę na terenie Unii Europejskiej oraz czy posiada wszystkie niezbędne licencję.
 • Język platformy – Jako że większość naszych użytkowników to internauci z Polski, skupiamy się na tym czy dana platforma opcji binarnych jest w języku polskim. Zdajemy sobie sprawę że co raz więcej użytkowników posługuje się językiem angielskim, jednak czasami w opcjach binarnych jest używane .specjalistyczne słownictwo, którego inwestorzy mogę nie znać.
 • Płatność – Czyli to jaką stopę zwrotu z naszej inwestycji możemy uzyskać u danego brokera.
 • Opinie użytkowników – Często dostajemy maile od internautów odnośnie brokerów. Staramy się je analizować i na podstawie tego, także ustalamy ranking.
 • Bonusy – W tym wypadku za wiele nie trzeba pisać, bierzemy pod uwagę to jak duży jest bonus oraz to czy dany broker oferuje darmowy kapitał na start.
 • Support – Czyli pomoc techniczna. Czy działają w języku polskim oraz jaki jest czas odpowiedzi na wysłane pytanie.
 • Pakiet usług – Sprawdzamy czy dany oferta jest wystarczająco duża oraz atrakcyjna.
 • Minimalny depozyt – Im mniejszy depozyt na start tym bardziej atrakcyjna oferta.

Powyższe kryteria są przez nas analizowane i na podstawie tego ustalamy ranking. Czasami może się zdarzyć że broker ze słabszą ofertą wyląduje na samym szczycie listy. Jest to najczęściej spowodowane tym, że jest to nowy broker i zależy nam na tym aby część użytkowników mogła zapoznać się z jego ofertą oraz wydać swoją opinię na jego temat.

25 komentarzy to “Brokerzy opcji binarnych”

 1. To ja mam jeszcze inna strategię, rejestruje się po kolei na każdym brokerze, wyrabiam sobie bonus i wypłacam 🙂

   1. Też tak pograłem na 4 brokerach i bez problemów. Przecież brokerzy nie są ze sobą powiązani i nie mają informacji na jakich innych brokerach grasz

 2. Handlowałem z Opteck, porażka, nie chcą wypłacać. Handluje teraz w FINMAX, raz lepiej raz gorzej, mają zajebiste Webinaria lepszą platforme niż wcześniejsze brokerzy, robiłem wypłate już i poszło wszystko elegancko, o to się najbardziej martwiłem. Jeżeli ktoś u nich handlował ciekaw jestem jak u was z nimi idzie

 3. Jestem w totalnym szoku że nikt nie opisuje tutaj takiego brokera jak IQ Option. W tej chwili w mojej opinii jeden z najlepszych brokerów. Do 95% zysku z transakcji, regulowani w CySEC świetna platforma i kasa wypłacana już kilka razy przeze mnie. Polecam wszystkim

  1. Jestem w noble Option od ponad roku, wymagają dużego depozytu 20 000 aby mieć jakieś szkolenia ale to lipa. Kasę wypłacić można bez kłopotu. Opiekunowie słabi ciężko na nich polegać.

Dodaj komentarz