Jak zarobić na Brexit?

Wyniki brytyjskiego referendum zaskoczyły całą Europę. Mało kto się spodziewał takiego obrotu spraw, tym bardziej że wyniki sondażowe pokazywały co innego. W brytyjskich miastach ustawiają się długie kolejki przed kantorami. Ludzie obawiający się nagłego i znacznego spadku funta zaczęli masowo go sprzedawać. Czy za tym jest to idealna okazja aby zarobić na opcjach binarnych?

Opcje binarne, funt brytyjski (GBP) i Brexit:

Gdy spojrzymy na wykres funta brytyjskiego i dolara amerykańskiego GBP/USD, zauważymy nagły spadek, czy za tym jest to idealna sytuacja do zarobku? Wszystko wskazuje że tak. brexit
Jest wielce prawdopodobne, że w związku z decyzją o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej taki trend się utrzyma i funt brytyjski będzie tracił na wartości. W krótkim czasie waluta z pewnością będzie nastawiona na znaczne wahania, jednak z dłuższej perspektywy wydaje się że powinna znacznie się osłabić w stosunku do dolara amerykańskiego.

Jakie rodzaj opcji na Brexit?

Według naszej wiedzy zdecydowanie najlepszą możliwą opcją jest opcja binarna High/Low nastawiona na długi czasu. Dzięki temu powinniśmy zniwelować krótkotrwałe wahania na walutach i zrealizować swój zysk. Tego rodzaju opcje binarne oferuję między innymi broker eXbino, który kusi nas dodatkowo bonusem 100% od wielkości depozytu. Jeśli jednak ta platforma Cię nie przekonuję zapraszamy do zapoznania się ofertą innymi brokerami opcji binarnych.

Opcje binarne a Brexit – Podsumowanie

Wiadomość z dzisiejszego dnia zaskoczyła bardzo wiele osób. Z informacji jakie możemy znaleźć między innymi na Wirtualnej Polsce, Brytyjczycy masowo zaczęli sprzedawać funta(GPB). Prawdopodobnie mamy wymarzoną sytuację do grania na opcjach binarnych. Jednak musimy się liczyć z tym że wszystkie tego typu działa wiążą się z dużym ryzykiem oraz spekulacją, co może prowadzić do utraty kapitału.

2 komentarze to “Jak zarobić na Brexit?”

  1. hehe dobre czasy sie przypomnialy jak czytam ten artykul. pamietam ze cos wpadlo przy brexicie. opteck nie byl zadowolony.

Dodaj komentarz