Nie daj się oszukać!

Opcje binarne oszustwa

oszustwa opcje binarneOpcje Binarne są stosunkowo nowym narzędziem handlu na rynku finansowym w stosunku do GPW czy klasycznego rynku FOREX. Ich pozornie wyglądająca prostota działania i pozornie prosta możliwość zarabiania nie tylko przyciąga wielu początkujących, którzy nie mieli nigdy kontaktu z rynkiem, ale także wielu oszustów, którzy liczą na łatwowierność ofiar. Powstaje przez to tysiące kolorowych reklam, w stylu ,, Zobacz, jak zarobiłem 100 000$ w 10minut!” Praktyki oszustw internetowych nie tylko są stosowane wśród innych użytkowników opcji binarnych, ale także wśród brokerów.

Opcje binarne oszustwa – najbardziej popularne typy oszustów:

 1. Niedoszły milioner – są to reklamy typu pół miliona w 10 minut. Oszuści zazwyczaj chwalą się wielkimi wynikami w krótkim czasie próbując sprzedać swoją ,,magiczną” metodę oszukanym osobom. Są to najbardziej bezczelne i najprostsze to wykrycia metody oszustw – zazwyczaj skierowane do osób, które nigdy nie były jeszcze oszukane w tym temacie.
 2. opcje binarne oszustwaSygnały Binarne – osoby oferujące płatne sygnały binarne często kreują się na profesjonalnych traderów dającym innym sygnały za opłatą. Niestety rzeczywistość często weryfikuje wyzerowany depozyt. Bardzo często takie oferty składają osoby nie umiejące regularnie zarabiać na rynku i próbujące podreperować swój budżet. Jak temu przeciwdziałać? Można przepytać takich traderów z wiedzy rynkowej i poszukać opinii sygnałów na ich temat. Jeśli nic nie znalazłeś pozytywnego ani negatywnego, miej się na baczności!
 3. Brokerzy – jest to najcięższy temat i najbardziej kontrowersyjny. Niestety prawda jest taka, że po za wielkimi regulowanymi firmami powstają jak grzyby po deszczu pseudo brokerzy nastawieni tylko i wyłącznie na nasze przegrane. Często bezwstydnie manipulują wykresami na naszą niekorzyść. Jedyne, co możemy zrobić to unikać brokerów oszustów zbierając jak najwięcej informacji o danym brokerze. Najważniejszą kwestią jest fakt, czy broker jest prawnie regulowany i posiada licencję. Jeśli tak, warto również poszukać opinie na jego temat na forach internetowych. Traderzy to także społeczność wzajemnie się informująca, więc jeśli ktoś został oszukany przez danego brokera… Internet o tym nie zapomni!

Opcje binarne oszustwa – Podsumowanie

To tylko namiastka najbardziej charakterystycznych oszustw. Najważniejsze, to szybko wykryć oszustwo i się jemu przeciwstawić. W kwestii brokerów pamiętajcie, aby zawsze czytać dokładnie regulamin brokera, sprawdzajcie, czy jest regulowany prawnie oraz zawsze starajcie się zasięgnąć opinii innych w sprawie danego brokera. Na naszej stronie internetowej znajdziecie spis najlepszych regulowanych i sprawdzonych przez nas brokerów www.opcje-binarne.pl/brokerzy.

Lista sprawdzonych brokerów

Poniżej można znaleźć listę brokerów, które cieszą się dobra renomą. Jeśli jednak któryś z brokerów Cię oszukał proszę podziel się opinią na jego temat w komentarzu.

Broker Ocena Bonus Opis Strona brokera
Minimalny depozyt $10 USD Recenzja Do brokera
Możliwy handel kryptowalutami Recenzja Do brokera

57 komentarzy to “Nie daj się oszukać!”

 1. Zostałem oszukany prze firmę FXNET. Skontaktował się ze mną doradca abym zainwestował 2 loty na USDRUB zaskoczyła mnie tak duża inwestycja lecz doradca zapewniał iż będą ruchy +-200$ po otwarciu zlecenia zlecenie automatycznie się zamknęło z stratą 5300$. przez pierwsze dwa dni doradca twierdził że był to błąd systemu i wszystko będzie porządku, dziś w 4 dzień brak kontaktu z firmą zero odpowiedzi na maile i telefon. Jeśli jest też ktoś oszukany w ten sposób przez tą firmę proszę o kontakt piotrwas@onet.pl może uda się pozwać tą firmę zbiorowo.

 2. Witam
  Ja zostałem oszukany przez „brokera” Citrades za pośrednictwem robota opcji binarnych ze strony Autotradingbinary.com. Wszystko wyglądało profesjonalnie – obsługa, konto demo wrażenie kontaktu z porządną dużą firmą brokerską więc postawnowiłem zainwestować 5000 euro , oczywiście za namową doradcy finansowego niejakiego Marka Prsetona. Tym czasem po upływie okresu bez możliwości wypłaty zgodnie warunkami tej firmy poprosiłem o pierwszą wypłatę w wysokości 500euro i wtedy zaczęły się probz kontaktem. Otrzymałem jeszcze kilka odpowiedzi na maile z info, że przelew został zatwierdzony i jest w trakcie realizacji i na tym koniec. Od 1,5 miesiąca zero kontaktu. Konto wciąż istnieje i spada regularnie! obecnie jest na tym poziomie ile wpłacałem.

  Czy ktoś też się na nich naciął?? czy jest szansa odzyskać pieniądze?? co zrobić w sytuacji jak się nie odzywają?

  1. Zawsze przed rejestracją u danego brokera warto zapoznać się z opiniami na jego temat. Następnym razem polecam zapoznać się z brokerami, które znajdziesz na naszej stronie ( mają one odpowiednie licencję i tego typu problemy nie występują)
   Pozdrawiam

 3. Ja zostałam oszukana przez Noble Option. Właciłam 18 tys i jeszcze tego samego dnia opiekun inwestycyjny kazał mi obstawić cały kapitał w 7 pozycjach do wieczora. Wszystko zostało stracone. Czyszczenie konta. Zagroziłam prokuraturą, itd… Pieniądze odzyskałam w całości.
  Ada

  1. Proszę o jakieś informacje na temat Noble Option, straciłam u nich dużo pieniędzy i myślę że to też oszustwo.

   1. Dokładnie ,że oszuści,bawią się naszą kasą,nie szkolą nas.A kiedy masz słabe konto nawet nie zadzwonią.Ja też straciłam .Cały czerwiec opiekun polecał mi inwestować w ropę,która wzrośnie wreszcie,mimo niskich i bezpiecznych kursów jakie nadałam,tak się nie stało.Zresztą była też blokada do 26 czerwca..,gdzie po tym terminie na pewno udałoby się uratować chodź część pozycji..
    Także Nobeloption-NIE POLECAM

    1. Luuuuuudzie…. Pakujcie się w coś na czym się kompletnie nie znacie, a potem wielki płacz i zdziwienie, że tracicie. Trzeba myśleć, po prostu trzeba mysleć. To nie boli 🙂

  2. Hej Ada,
   odzyskałaś tą kasę dzwoniąc do nich grożąc złożeniem doniesieniem do prokuratury czy też wysłałaś do nich jakieś pismo?
   Będę wdzięczy za info!

  3. To noble option to jeden wielki wał i przekręt! Przejechali mnie na ponad 20.000 zł!!! Jestem obecnie w kontakcie z prawnikiem i przygotowujemy pismo do prokuratury!

   1. Witam Darek ja właśnie stracilam 5 tysiecy. Chętnie się dołączę do pozwu. Proszę o jakieś bliższe informacje. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Jestem z okolic Gdańska.
    Pozdrawiam

   2. Witaj Darek. Udało się coś wskórać w prokuraturze? Proszę o jakieś informacje. Również zostałam oszukana przez Noble Option. Pozdrawiam

  4. Ada ! – Jeśli możesz odpisz mi jak to zrobiłaś, bo ja z pomocą doradców platformy Noble Option straciłam dużo pieniędzy i nie mam szans na ich odzyskanie.

 4. Zostałam oszukana przez EUTR.pl Trader Europe Wpłaciłam 2000zł z obstawianych transakcji wygenerowany został dochód który powiększył stan mojego konta do 10.700 zł. Złożyłam wniosek o wypłatę 6.000zł .Od tej pory zaczęły dziać się dziwne rzeczy na mojej historii .Pojawiły się jakieś przegrane w kwotach których nigdy nie inwestowałam np 5000zł. I ostatecznie zostało na moim koncie 5 zł.Powiedziano mi że zawinił doradca,który miał za małe kompetencje. Wcześniej ten doradca był mi polecany jako najskuteczniejszy i najlepszy. Cynicznie kłamią ,oszukują. OSTRZEGAM!!!

   1. Gdzie szukac pomocy……np.
    Operatorem i właścicielem witryny Binomo.com jest Stagord Resources Ltd
    Miejscem świadczenia usług jest Republika Seszeli !!!……..I szukaj wiatru w polu……..
    Oni zarabiaja zawsze 20% od wplaty…… bo zwracaja 80 %……. a jak zle trafisz……biorą cala pule….!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABIERAC !!!!

  1. Witam mnie ta sama firma oszukała. A ma pani w ogóle jakiś kontakt z nimi? Bo ja od dnia kiedy wpłaciłam im pieniądze nie mam z nimi żadnego kontaktu. Były widoczne pieniądze najpierw na tym ich koncie ale oni się nie odzywali więc zrobiłam, że chce zrobić wypłatę przyjęło wypłatę pieniądze znikły ale ja nie zostałam nawet przekierowana na jakie konto mają być przesłane pieniądze. Masakra co to za podłe firmy??

  2. Też mam problem z platformą TraderEU. Wpłaciłem depozyt 4500PLN, zarobiłem 5000PLN a w międzyczasie dostałem bonus 4500PLN. wszystko było pięknie dopóki nie złożyłem wniosku /formularza wypłaty/. Od tamtej pory listopad 2016/ nie ma z nimi ontaktu – telefony nie działają i poczta mailowa też nie ale platforma cały czas działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

  3. To nie są żadni „Oni”, Domena strony internetowej zarejestrowana na osobę fizyczną (oczywiście dane zastrzeżone), wykupiona na rok od sierpnia 2016.

  4. Dokładnie! Miałem analogiczny problem. Wpłaciłem 3500pln, ale kiedy zorientowałem się ,że tracę pieniądze i chciałem wycofać pozostałą resztkę depozytu, to brokerka p. Karolina Kamińska stwierdziła, że muszę przesłać szereg kopii dokumentów , aby się uwiarygodnić. Znamienne jest, że nikt nie troszczył się o moją wiarygodność ani podczas rejestracji, ani przy płaceniu depozytu. – 3500 pln inna rozmówczyni sama ściągnęła z mojej karty VISA po uprzednim żądaniu podania jej numerów tej karty /ale byłem naiwny!/.
   Działo się to około 20.11.2017. Pieniędzy nie odzyskałem, a na depozycie zostały grosze.
   Na tym nie koniec, gdyż 17.02.2018 pozornie inna firma UMARKETS.COM BAKI AZ /chyba z Azerbajdżanu/ ściągnęła z mojego konta 150 USD. Z tą firmą nigdy nie miałem zwiazku, ale co ciekawe obie platformy mają tego samego agenta w Bułgarii.
   Teraz wynikł problem z moim ING bankiem. Natychmiast zastrzegłem kartę VISA i zgłosiłem problem o wstrzymanie przelewu, gdyż na koncie była tylko blokada a nie było dokonanego przelewu. Bank natomiast zachował się tak, jakby był w zmowie ze złodziejem /sic!/.
   Ważne są daty :
   – żądanie wypłaty 150 USD i blokada konta to 17.02.2018
   – moje zgłoszenie to 19.02.2018 około godz. 10.00
   – przelew bankowy na korzyść złodzieja został wykonany przez ING bank
   w dniu 21.02.2018.

 5. Broker niegodny polecenia!!!

  W moim przypadku w ramach pomocy analityk obstawil moje 440 euro (w 2-ch pozycjach i oczywiscie stracil)-zaufalam analitykowi (kobieta)!

  z ZAMKNIECIEM KONTA TEZ SA PROBLEMY PONIEWAZ oPTECK CZERPIE ZYSKI ZA PROWADZENIE KONTA!

  zDECYDOWANIE ODRADZAM BROKERA OPTECK!
  Uwaga,,, wszystkie strony z opiniami sa platne !
  Prawdziwych opinii brak!!!!i

  Pozdrawiam wszystkich naiwnych!!!!

    

 6. Ja zostałem oszukany przez IQ option ale mam na to dowody zdjęcia z konta.Co mam robić???Zglosic do departamentu ministerstwa finansów?

    1. całkowita zgoda ja też straciłem sporo u nich pieniędzy inwestowałem w systemie tzw. podwajania na interwałach 1min i 5min. i z reguły jak miałem mieć wyższą wygraną to byłem blokowany przez brak połączenia było to wielokrotnie powtarzane.Uważam że mają w tym interes żebyśmy przegrywali chociaż się tego wypierają.J wycofałem resztę kapitału żeby się nie wyzerować po raz trzeci

  1. Nie ma co grać na rosyjskich brokerach bo jest problem z wypłacaniem kasy, zamiast tego najlepiej spróbować na czymś z Europejską licencją czyli „IQ Option” czy np „BDSwiss”.

    1. Szykuje sie przekret z Exbino.W ciagu tygodnia klientom kazali czekac na nowa platforme swa a najprawdopodobniej ten czas posluzyl im do obrabowania kont klientow i nawianie.Dzis 29 stycznia.Mimo obietnic platformy nowej Exbino, NIE MA tej platformy.Telefony nie odpowiadaja a stronka Exbino tez pewnie nie dlugo zniknie.

 7. czy zeby podejmowac wygrane pieniadze z konta binamo na konto osobiste trzeba wyslac im wczesniej zdjecie dowodu tozsamosci oraz zdjecie kart platniczych ? ktos cos wie

 8. ZOSTALEM OSZUKANY PRZEZ TRZECH BROKEROW.
  Najwieksza strate ponioslem ok 30 000 PLN dzieki OPTECK,tylko i wylacznie dzieki podpowiedziom analityka konta !!!!! Oszukiwali , namawiali do coraz wiekszego depozytu oraz coraz wiekszych inwestycji co finalnie zakonczylo sie wyzerowaniem konta!!! Napisalem skarge , na odpowiedz czekam i jakos jej nie ma.
  Male straty ale to czesciowo z mojej winy to EXBINO oraz UTRADER.
  UWAGA NA OPTECK !!!!

  1. Panie Ramzes rozmowy u nich sa nagrywane, warto zglosic to do CySec!!! Oni pracuja z Ukrainy, nie ma u nich w call center Polakow, sami klamia i mowia, ze z Cypru dzwonia, Jesli chodzi o doradcow to na pewno Ci Ukraincy Pani powiedzieli jakie otowrzyc. CySec moze nimi sie zajac.

 9. Jeżeli, tak jak tu czytam, ktoś dał się namówić nie tylko na depozyt, ale i na granie za te pieniądze, to chyba trudno coś z tym zrobić, bo oni w regulaminach mają napisane, że nie odpowiadają za czyjeś ryzyko.
  Ja mam problem bo tylko wpłaciłem depozyt, w porę się zorientowałem czym ten Utrader jest, noi narazie widzę jest problem z cofnięciem depozytu.
  Nie odpisują na mejle, wysyłam im dokumenty weryfikacyjne na co oni odpisuja ze w ciagu 3 dni musze je zweryfikowac inaczej zablokują.
  A przecież wysłałem im te dokumenty 3 razy.
  Pytanie czy faktycznie da sie te pieniadze odzyskac…
  nie zagrałem tam ani złotówki…

  1. Da się odzyskać mi się udało ale trzeba powiedzieć że został wprowadzony w błąd a wszystkie rozmowy były nagrywane na telefon jako kopia mi się udało
   w sumie z depozytu 2000zł ugrałem dodatkowe 4500 ale nie udało mi się nic ponad depozyt odzyskać nie polecam na naszym rynku działają tylko bandyckie firmy a nasze władze na to zezwalają aby nas okradać

 10. Witam

  Czy ktoś miał jakiekolwiek doświadczenia z Utrader, ja tam trochę straciłem , a mam teraz od nich kolejną propozycję. Będę wdzięczny nawet za pozytywne oceny

 11. Witam ja również straciłem byłem regularnie zwodzony aż do wyzerowania konta systematycznie coraz to nowy „złoty srodek”ktory zerowal moje konto. Kazdy webinar stracony na 7 webinarow jeden w zysku pozniej strategie pozbiej robot i tak zwodzony.prosze o kontakt ja stracilem 2.500 dol .Władysław Sobczak i Przemysław druzbacki to oszuści proszę sie nie dac nabrać!!
  Edit: Chodzi o brokera uTrader

 12. Ludzie… czy wy czytacie to o czym piszecie? Ok, brak wypłaty to oszustwo, ale to, że „analityk” prowadzi wam konto i każdy dobrze wie, że oni zarabiają na NASZEJ STRACIE to czego wy oczekujecie? Gdyby to było takie proste każdy mógłby powierzyć pieniądze niesamowitemu analitykowi… który najprędzej jest studentem co z giełdą miał do czynienia tyle co każdy, kto powierza kasę takim firmom i specjalistom. Jeżeli chcesz grać i ZARABIAĆ na giełdzie to naucz się nie na opcjach binarnych a na prawdziwym rynku. To nie jest takie proste jak się wydaje…
  Pozdrawiam i współczuję wszystkim oszukanym przy okazji zalecam uważać komu powierzamy ciężko zarobione pieniądze.

 13. Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej o tym Utrader?? Dzwonią, namawiają.. Nie chciałbym stracić pieniądzy więc wolę się upewnić ponieważ widzę tu że nie mają dobrej opinii. Z góry bardzo dziękuję.

 14. O co chodzi z exbino? Podobno dobry broker a ostatnio czekałem ponad 2 tygodnie na wypłatę. Teraz już czekam 2 tydzień i nic.

 15. To oszuści, , analityk każe obstawić transakcje , które powodują stratę i za nic nie odpowiada. Uprzejmą minką informuje, że nie zawsze się udaje

 16. Utrader.
  Niestety są to oszuści. Nie zwracają pieniędzy. Nie ma możliwości kontaktu po pewnym czasie. Jeśli wpłacicie pieniądze na swoje konto założone u nich to już ich nie odzyskacie.

Dodaj komentarz