Nie daj się oszukać!

Opcje binarne oszustwa

oszustwa opcje binarneOpcje Binarne są stosunkowo nowym narzędziem handlu na rynku finansowym w stosunku do GPW czy klasycznego rynku FOREX. Ich pozornie wyglądająca prostota działania i pozornie prosta możliwość zarabiania nie tylko przyciąga wielu początkujących, którzy nie mieli nigdy kontaktu z rynkiem, ale także wielu oszustów, którzy liczą na łatwowierność ofiar. Powstaje przez to tysiące kolorowych reklam, w stylu ,, Zobacz, jak zarobiłem 100 000$ w 10minut!” Praktyki oszustw internetowych nie tylko są stosowane wśród innych użytkowników opcji binarnych, ale także wśród brokerów.

Opcje binarne oszustwa – najbardziej popularne typy oszustów:

 1. Niedoszły milioner – są to reklamy typu pół miliona w 10 minut. Oszuści zazwyczaj chwalą się wielkimi wynikami w krótkim czasie próbując sprzedać swoją ,,magiczną” metodę oszukanym osobom. Są to najbardziej bezczelne i najprostsze to wykrycia metody oszustw – zazwyczaj skierowane do osób, które nigdy nie były jeszcze oszukane w tym temacie.
 2. opcje binarne oszustwaSygnały Binarne – osoby oferujące płatne sygnały binarne często kreują się na profesjonalnych traderów dającym innym sygnały za opłatą. Niestety rzeczywistość często weryfikuje wyzerowany depozyt. Bardzo często takie oferty składają osoby nie umiejące regularnie zarabiać na rynku i próbujące podreperować swój budżet. Jak temu przeciwdziałać? Można przepytać takich traderów z wiedzy rynkowej i poszukać opinii sygnałów na ich temat. Jeśli nic nie znalazłeś pozytywnego ani negatywnego, miej się na baczności!
 3. Brokerzy – jest to najcięższy temat i najbardziej kontrowersyjny. Niestety prawda jest taka, że po za wielkimi regulowanymi firmami powstają jak grzyby po deszczu pseudo brokerzy nastawieni tylko i wyłącznie na nasze przegrane. Często bezwstydnie manipulują wykresami na naszą niekorzyść. Jedyne, co możemy zrobić to unikać brokerów oszustów zbierając jak najwięcej informacji o danym brokerze. Najważniejszą kwestią jest fakt, czy broker jest prawnie regulowany i posiada licencję. Jeśli tak, warto również poszukać opinie na jego temat na forach internetowych. Traderzy to także społeczność wzajemnie się informująca, więc jeśli ktoś został oszukany przez danego brokera… Internet o tym nie zapomni!

Opcje binarne oszustwa – Podsumowanie

To tylko namiastka najbardziej charakterystycznych oszustw. Najważniejsze, to szybko wykryć oszustwo i się jemu przeciwstawić. W kwestii brokerów pamiętajcie, aby zawsze czytać dokładnie regulamin brokera, sprawdzajcie, czy jest regulowany prawnie oraz zawsze starajcie się zasięgnąć opinii innych w sprawie danego brokera. Na naszej stronie internetowej znajdziecie spis najlepszych regulowanych i sprawdzonych przez nas brokerów www.opcje-binarne.pl/brokerzy.

Najlepszy broker dla początkujących

 • Minimalny depozyt tylko 50 PLN
 • Darmowy eBook dla początkujących
 • 1 wypłata miesięcznie bez prowizji

17 komentarzy to “Nie daj się oszukać!”

 1. Zostałem oszukany prze firmę FXNET. Skontaktował się ze mną doradca abym zainwestował 2 loty na USDRUB zaskoczyła mnie tak duża inwestycja lecz doradca zapewniał iż będą ruchy +-200$ po otwarciu zlecenia zlecenie automatycznie się zamknęło z stratą 5300$. przez pierwsze dwa dni doradca twierdził że był to błąd systemu i wszystko będzie porządku, dziś w 4 dzień brak kontaktu z firmą zero odpowiedzi na maile i telefon. Jeśli jest też ktoś oszukany w ten sposób przez tą firmę proszę o kontakt piotrwas@onet.pl może uda się pozwać tą firmę zbiorowo.

 2. Witam
  Ja zostałem oszukany przez „brokera” Citrades za pośrednictwem robota opcji binarnych ze strony Autotradingbinary.com. Wszystko wyglądało profesjonalnie – obsługa, konto demo wrażenie kontaktu z porządną dużą firmą brokerską więc postawnowiłem zainwestować 5000 euro , oczywiście za namową doradcy finansowego niejakiego Marka Prsetona. Tym czasem po upływie okresu bez możliwości wypłaty zgodnie warunkami tej firmy poprosiłem o pierwszą wypłatę w wysokości 500euro i wtedy zaczęły się probz kontaktem. Otrzymałem jeszcze kilka odpowiedzi na maile z info, że przelew został zatwierdzony i jest w trakcie realizacji i na tym koniec. Od 1,5 miesiąca zero kontaktu. Konto wciąż istnieje i spada regularnie! obecnie jest na tym poziomie ile wpłacałem.

  Czy ktoś też się na nich naciął?? czy jest szansa odzyskać pieniądze?? co zrobić w sytuacji jak się nie odzywają?

  1. Zawsze przed rejestracją u danego brokera warto zapoznać się z opiniami na jego temat. Następnym razem polecam zapoznać się z brokerami, które znajdziesz na naszej stronie ( mają one odpowiednie licencję i tego typu problemy nie występują)
   Pozdrawiam

 3. Ja zostałam oszukana przez Noble Option. Właciłam 18 tys i jeszcze tego samego dnia opiekun inwestycyjny kazał mi obstawić cały kapitał w 7 pozycjach do wieczora. Wszystko zostało stracone. Czyszczenie konta. Zagroziłam prokuraturą, itd… Pieniądze odzyskałam w całości.
  Ada

  1. Proszę o jakieś informacje na temat Noble Option, straciłam u nich dużo pieniędzy i myślę że to też oszustwo.

 4. Zostałam oszukana przez EUTR.pl Trader Europe Wpłaciłam 2000zł z obstawianych transakcji wygenerowany został dochód który powiększył stan mojego konta do 10.700 zł. Złożyłam wniosek o wypłatę 6.000zł .Od tej pory zaczęły dziać się dziwne rzeczy na mojej historii .Pojawiły się jakieś przegrane w kwotach których nigdy nie inwestowałam np 5000zł. I ostatecznie zostało na moim koncie 5 zł.Powiedziano mi że zawinił doradca,który miał za małe kompetencje. Wcześniej ten doradca był mi polecany jako najskuteczniejszy i najlepszy. Cynicznie kłamią ,oszukują. OSTRZEGAM!!!

  1. Witam mnie ta sama firma oszukała. A ma pani w ogóle jakiś kontakt z nimi? Bo ja od dnia kiedy wpłaciłam im pieniądze nie mam z nimi żadnego kontaktu. Były widoczne pieniądze najpierw na tym ich koncie ale oni się nie odzywali więc zrobiłam, że chce zrobić wypłatę przyjęło wypłatę pieniądze znikły ale ja nie zostałam nawet przekierowana na jakie konto mają być przesłane pieniądze. Masakra co to za podłe firmy??

  2. Też mam problem z platformą TraderEU. Wpłaciłem depozyt 4500PLN, zarobiłem 5000PLN a w międzyczasie dostałem bonus 4500PLN. wszystko było pięknie dopóki nie złożyłem wniosku /formularza wypłaty/. Od tamtej pory listopad 2016/ nie ma z nimi ontaktu – telefony nie działają i poczta mailowa też nie ale platforma cały czas działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

  3. To nie są żadni „Oni”, Domena strony internetowej zarejestrowana na osobę fizyczną (oczywiście dane zastrzeżone), wykupiona na rok od sierpnia 2016.

 5. Broker niegodny polecenia!!!

  W moim przypadku w ramach pomocy analityk obstawil moje 440 euro (w 2-ch pozycjach i oczywiscie stracil)-zaufalam analitykowi (kobieta)!

  z ZAMKNIECIEM KONTA TEZ SA PROBLEMY PONIEWAZ oPTECK CZERPIE ZYSKI ZA PROWADZENIE KONTA!

  zDECYDOWANIE ODRADZAM BROKERA OPTECK!
  Uwaga,,, wszystkie strony z opiniami sa platne !
  Prawdziwych opinii brak!!!!i

  Pozdrawiam wszystkich naiwnych!!!!

    

 6. Ja zostałem oszukany przez IQ option ale mam na to dowody zdjęcia z konta.Co mam robić???Zglosic do departamentu ministerstwa finansów?

  1. Nie ma co grać na rosyjskich brokerach bo jest problem z wypłacaniem kasy, zamiast tego najlepiej spróbować na czymś z Europejską licencją czyli „IQ Option” czy np „BDSwiss”.

Dodaj komentarz