Opcje binarne bez depozytu

Opcje binarne bez depozytu? Czy to w ogóle realne? Reguła wzajemności jest naturalnym elementem funkcjonowania w społeczeństwie. Ja dam coś Tobie, oczekuję czegoś w zamian – oboje na tym skorzystamy. Nie ma nigdy nic za darmo, a jeśli stykamy się na co dzień z tym, zanim podejmiemy określoną decyzję warto się zastanowić, co za danym faktem dokładnie się kryje.
Z czasem przeglądając oferty danych brokerów można natrafić się na całkiem interesujące smaczki. Nie często się to zdarza, ale jednak bywają oferty darmowego bonusu bez konieczności złożenia depozytu u danego brokera. Z reguły 90% (jak i więcej) brokerów dysponują w swojej ofercie bonusem. Najczęściej jest to jednak odpowiednio wysoki procent wpłaty początkowej, więc aby coś mieć, musimy zasilić rachunek na określoną kwotę. Konkurencja w środowisku brokerów jest jednak dość spora. Brokerzy nawzajem starają się prześcignąć innych ,,kupując” klientów coraz to lepszymi ofertami…

opcje binarne bez depozytu

Zarejestruj się za darmo i odbierz 25$ na start.

Aż nagle natrafiamy na taką perełkę, jak przykładowo 25$, które otrzymuje na start bez konieczności wpłacania depozytu – wystarczy, że założymy konto u danego brokera – taką ofertę ma w sobie BullBinary. Tutaj pojawia się pytania, co za tym się kryje? Przecież nikt za darmo nie rozdaje pieniędzy, a według reguły wzajemności wspomnianej we wstępie, należy spojrzeć oczami danego brokera oferującego taki bonus i wywnioskować jego korzyści. Warto zrozumieć ten fakt, dzięki temu w pełni świadomie możemy podejść do takiej oferty. Omówmy cały proces na przykładzie brokera BullBinary i jego darmowym 25$ bez konieczności wpłacenia depozytu.

Darmowe 25$ na start bez depozytu

Dzięki zaoferowanej drobnej kwocie początkowej możemy przede wszystkim zaznajomić się z platformą brokera, płynnością oraz procentem wzrostu. Jeśli nam się spodoba, bardzo możliwe, że zostaniemy z danym brokerem na dłużej. Warto również poznać regulamin bonusu. W przypadku BullBinary aby otrzymać promocję Opcje Binarne bez depozytu należy zarejestrować się u danego brokera, wprowadzając prawidłowe dane, nr telefonu oraz adres zamieszkania. Jest to standardowy proces rejestracyjny, bez którego nie zaczniemy przygody z żadnym brokerem. Bonus obejmuje tylko i wyłącznie jedno gospodarstwo domowe, czyli osoba, która mieszka z nami nie może skorzystać z tego bonusu dodatkowo. Broker weryfikuje to poprzez adres IP oraz adres zamieszkania.

Najlepszy broker dla początkujących

  • Minimalny depozyt tylko 50 PLN
  • Licencjonowany przez CySEC
  • Darmowe konto demo

W przypadku darmowych pieniędzy bez konieczności depozytu zawsze koniecznością jest obrót daną kwotą. W przypadku BullBinary aby wypłacić środki, które powiększyliśmy dzięki początkowemu bonusowi musimy obrócić 40 razy. Jeśli uda nam się obrócić wymagającą ilość razy początkowy depozyt po wypłacie środków darmowe 25$ zostaje usunięte z konta, więc przypada nam jedynie czysty zysk, który wytworzyliśmy z początkowego bonusu. Należy mieć również na uwadze, że nie można wypłacić środków zarobionych, dopóki nie spełnimy wymogu danego depozytu – czyli dopóki nie obrócimy go 40 razy. Obrót ma też swój limit czasowy. Mamy dokładnie 30 dni na obrót danym bonusem od chwili otrzymania darmowych pieniędzy na koncie.

Opcje binarne bez depozytu podsumowanie

opcje binarne bez depozytuCzy warto? Oczywiście, że tak – wystarczy, że dostosujemy się do regulaminu. Przede wszystkim nic na tym nie tracimy, a możemy jedynie zyskać. Faktem jest, obrót 40 krotny nie należy do najłatwiejszych, ale należy to potraktować jako świetny sposób na trening emocji bez żadnego ryzyka – w końcu inwestujemy realne pieniądze. Da nam to o wiele lepsze doświadczenie, niż trading na koncie z wirtualną gotówką. Nie należy również doszukiwać się żadnych podejrzanych kwestii dotyczących danego bonusu. Zgodnie z regułą wzajemności broker ma potencjalnie nowego klienta, a my otrzymujemy darmową gotówkę i próbkę działania platformy. Jest to obustronna wartość i zawsze warto sięgać po tego rodzaju bonusy w przyszłości.

Podobne posty

6 komentarzy to “Opcje binarne bez depozytu”

Dodaj komentarz