10trader opinie oraz recenzja brokera

10trade jest to broker opcji binarnych założony w 2013 roku. Broker działa zgodnie z prawem Unii Europejskiej i posiada cypryjska licencję CySex (Cyprus Securities and Exchange Commission). Broker posiada wiele wersji językowych jak angielska, włoska, hiszpańska czy rosyjska. Niestety na dzień dzisiejszy nie mamy możliwości wyboru języka polskiego. Minimalny depozyt na 10trade wynosi 200$.

3.8 Nasza ocena
dealimage
do $10,000 bonus
Pros

Plusy

  • Wysoki bonus na start
  • Jedna darmowa wypłata w miesiącu
Pros

Minusy

  • Brak języka polskiego
50% up to $10000
do $10,000 bonus

Informacje

Nazwa brokera 10trade
Strona brokera 10trade
Rok założenia 2013
Lokalizacja Cypr
Min. depozyt $200

10trade ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

10trader recenzja brokera

Broker 10trade oferuje około 200 różnego rodzaju aktywów którymi możemy handlować. Do wyboru mamy wszystkie najpopularniejsze pary walutowe dostępne na rynkach finansowych: EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, AUD/USD czy EUR/CHF. Z surowców którymi możemy handlować mamy oczywiście najbardziej lubiane przez inwestorów złoto, srebro i ropę naftową. Oprócz tego możemy inwestować między innymi w cukier, kukurydzę czy pszenicę.
Na 10trader nie może również zabraknąć możliwości inwestowania w akcje spółek giełdowych (m.in. Addidas, Boeing, Coca Cola, Google, Mastercard, Sony, Tesco, Twitter i wiele innych) oraz w całe indeksy giełdowe jak Nasdaq, FTSE, Hang Seng czy Nikkei 225. Broker oferuje również rzadko spotykane u innych brokerów możliwość handlowania parami spółek giełdowych. Mamy do wyboru między inny pary takie jak: Amazon/Ebay, Google/Facebook, Mazda/Toshiba i kilka innych. Jak widać oferta 10trade jest bardzo rozbudowana i każdy bez problemów znajdzie swoje ulubione aktywa do inwestowania.

10trade – rodzaje opcji

  • High / Low
  • One Touch
  • 60seconds
  • Long Term
  • Pair Options
  • Ladder Options

10trade – rodzaje rachunków

Broker 10trade oferuje 6 rodzajów rachunków: welcome, bronze, silver, gold, platinium oraz presidential. To jaki rodzaj rachunku otrzymamy zależy od naszego depozytu. Szczegółowe informacje dotyczące każdego rachunku i korzyści z niego wynikające przedstawia poniższa grafika.
10trade rodzaje rachunków

10trade bonusy

Każdy inwestor deponujący swoje środki na 10trade jest uprawniony do bonusu od wpłaty. Wysokość naszego bonusu jest zależna od wysokości depozytu. Szczegółowe informacje na temat bonusów przestawia poniższa tabela.

Welcome Bronze Silver Gold Platinium
Depozyt 500€ 1000€ 2500€ 5000€ 10000€
Bonus 20% 30% 40% 50% 50%

10 trade – depozyty i wypłaty

Inwestorzy maja do wyboru kilkanaście metod złożenia depozytu. Są to między innymi karty kredytowe, karty debetowe, przelew bankowy, CashU, WebMoney, Qiwi, Neteller i wiele innych. Jeśli chodzi o wypłaty to możemy użyć tych samych metod. W przypadku wypłat na konto bankowe mamy jedną darmową wypłatę w miesiącu, każda kolejna będzie nas kosztować 30$. Minimalna wypłata na konto bankowe wynosi 100$ a na kartę kredytową 10$.

Podsumowanie

Broker 10trade jest to uznana firma na rynku opcji binarnych. Nie wysoki minimalny depozyt oraz inwestycje zaczynające się już od 5$ powinny zachęcić początkujących graczy do skorzystania z tego brokera. Dodatkowym atutem 10trade jest rozbudowane centrum edukacyjne, przydatne szczególnie graczom początkującym.

Dodaj komentarz