4.6 Nasza ocena
dealimage
Handel w języku polskim
Pros

Plusy

  • Język Polski
  • Niskie opłaty za wypłatę
Pros

Minusy

  • Wysoki minimalny depozyt
Handel w języku polskim

Informacje

Nazwa brokera 24option
Strona brokera 24option
Rok założenia 2009r.
Min. depozyt $250

24option ocena

Support
Opinie graczy
Platforma
Płatność

24option opinie oraz recenzja

24option to jeden najważniejszych brokerów na rynku opcji binarnych. Broker funkcjonuje na rynku od 2009 roku i jest własnością firmy Rodeler Limited zarejestrowanej na Cyprze. 24Option posiada również licencje cypryjskiego urzędu CySec.
Platforma posiada aż 17 wersji językowych, a w 2016 broker dodał polską wersję językową co z pewnością ucieszy każdego inwestora z Polski. Również obsługa klienta jest w języku polskim i stoi na bardzo wysokim poziomie.

Jak przystało na topowego brokera opcji binarnych inwestorzy mogą korzystać z 24option za pomocą komputera, tabletu i telefonu (IOS i Android). Broker oferuje również e-booki, filmy szkoleniowe, webinaria z zakresu inwestowania w opcje binarne. Dodatkowo po złożeniu depozytu każdy może skorzystać z darmowego konta demo.

24option oferuje aktywa bazowe w które możemy inwestować. Do dyspozycji mamy wszystkie najpopularniejsze pary walutowe: EUR/GBP, GBP/AUD, USD/CAD czy USD/JPY, spółki giełdowe: BMW, Deutche Bank, Gazprom, Heineken, Coca cola, Google, Twitter i wiele innych, indeksy giełdowe: Down Jones, Nasdaq, Bombay 30 oraz oczywiście surowceL złoto, ropa naftowa, srebro, kukurydza czy cukier.

Rodzaje opcji binarnych na 24option

Inwestorzy na 24option maja do wyboru następujące rodzaje opcji binarnych w które mogą inwestować:

  • High/Low
  • One Touch
  • Boundary
  • Krótkoterminowe (60 sekund, 2 minuty, 5 minut)

Typy rachunków

Broker 24 option oferuje 5 rodzajów rachunków: basic, silver, gold, platinum, diamond.
Szczegółowe informacje dotyczące każdego rachunku przedstawia poniższa infografika:

24option rodzaje kont

Depozyty i wypłaty

24otpion oferuje dla Polaków 9. metod złożenia depozytów. Do dyspozycji mamy karty kredytowe (Visa, Mastercard), przelew bankowy, Skrill, Neteller, Switch, Discover, Diners i JCB. Minimalny depozyt wynosi 250$. W większość przypadków depozyty księgowane są na naszym koncie natychmiast, a wypłaty realizowane są bez nadmiernego opóźnienia po wcześniejszej weryfikacji tożsamości, która zapobiega fałszywym wypłatom z naszego konta. Wypłaty obciążone są niewielkimi opłatami i wynoszą od 0,9% do 3,5% w zależności od wybranej metody.

Inwestowanie w opcje binarne wiąże ze sobą ryzyka utraty całego zainwestowanego kapitału!

One Response to “24option”

Dodaj komentarz