Anyoption opinie i recenzja brokera

Anyoption to jedna z największych platform opcji binarnych. Została założona w 2008 roku i jest znakiem handlowym Ouroboros Derivatives Trading Ltd. Od 2012 roku broker posiada licencję nadzoru finansowego CySec co sprawia, że nasze środki są całkowicie bezpieczne.

Na dzień dzisiejszy broker Anyoption niestety nie posiada klienta w języku polskim, jednak platforma jest na tyle przejrzysta, że wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego aby móc bez problemu inwestować w opcje binarne. Mimo, że nie mamy polskiej wersji językowej to broker posiada support w języku polskim do którego możemy się zwrócić w razie jakichkolwiek problemów i w każdej chwili jako że pomoc jest dostępna 24/7. Oprócz wersji na komputer, Anyoption posiada aplikacje mobilne na telefony oraz tablety, dzięki czemu możemy tradować praktycznie kiedy chcemy.

4.5 Nasza ocena
dealimage
100% depozytu
Pros

Plusy

  • Powiadomienia SMS
  • Support 24/7
  • Aplikacje mobilne
Pros

Minusy

  • Minimalny trade 25$
  • Brak języka polskiego
100% depozytu

Informacje

Nazwa brokera Anyoption
Strona brokera Anyoption
Rok założenia 2008
Min. depozyt 200$

Anyoption ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

Anyoption oferuje wiele aktywów w które możemy inwestować. Do wyboru jest ponad 150 instrumentów finansowych którymi możemy handlować, zaczynając od par walutowych których mamy kilkanaście. Miedzy innymi EUR/USD, GBP/USD, USD/RUB, AUD/USD. Oprócz par walutowych mamy możliwość inwestowania w indeksy giełdowe, między innymi DAX, Dow Jones, Hang Seng, Nadaq, surowce: złoto, ropa naftowa, srebro czy akcje największych spółek giełdowych z całego świata takich jak Pepsi, Ferrari, Twitter, Nike, BMW, Tesco czy PayPal. Oprócz powyższych aktywów Anyoption oferuje możliwość inwestowania w wirtualną walutę Bitcoin. Do ustalania kursów BTC opcja korzysta z serwisu bitstamp.net.

Minimalna transakcja na Anyoption wynosi 25$. Kolejną ciekawą funkcją która oferuje ten broker jest możliwość otrzymania powiadomienia SMSowego o wyniku naszej opcji. Funkcja ta dostępna jest dla transakcji zaczynających się od 100$ ale nie jest dostępna dla wszystkich krajów.

Rodzaje opcji binarnych

Anyoption oferuje możliwość inwestowania w następujące opcje binarne:

  1. High/Low
  2. One Touch
  3. 0-100
  4. Option +
  5. Opcje specjalne

Bonusy

Anyoption oferuje bonus do wysokości 100% naszej wpłaty. Wysokość bonusu ustalana jest indywidualnie z przedstawicielem brokera.

Depozyty i wypłaty

Aby zdeponować pieniądze na naszym koncie w Anyoption możemy użyć jednej z trzech metod. Do wyboru mamy karty kredytowe (Visa, MasterCard, Maestro), przelew bankowy oraz najpopularniejszy obecnie portfel internetowy Skrill.

Wypłaty możemy zrealizować na naszą kartę kredytową lub nasze konto bankowe. Dostępna jest również opcja wypłat na Skrill, aczkolwiek aby skorzystać z tej opcji musimy zwrócić się do supportu który zrealizuje tą wypłatę. W każdym miesiącu mamy jedną darmową wypłatę.

Dodaj komentarz