BDSwiss opinie i recenzja brokera

BDSwiss (Banc de Swiss) powstał w 2012 roku. Właścicielem BDSwiss jest Keplero Holdings Ltd i posiada licencję nadzoru finansowego CySec. Broker działa na platformie SpotOption. Początkowo BDSwiss był skierowany na klientów niemieckojęzycznych. Po zdobyciu ich uznania broker rozwija swoją działalność na całym świecie. Obecnie posiada 25 wersji językowych w tym język polski. Aby inwestować nie musimy instalować dodatkowego oprogramowania, wystarczy zalogować się na swoje konto i od razu możemy zarabiać pieniądze. BDSwiss niestety nie posiada konta demo ale interfejs bardzo przejrzysty i łatwy do opanowania, że nawet początkujący inwestor nie będzie miał żadnych problemów. Jedynym minusem brokera jest brak polskiej waluty, dlatego najlepszą opcją jest wybór euro.

4.6 Nasza ocena
dealimage
Możliwy handel kryptowalutami
Pros

Plusy

  • Niski min. depozyt
  • Polski Język
  • Bonus
Pros

Minusy

  • Konto tylko w walucie Euro
Możliwy handel kryptowalutami

Informacje

Nazwa brokera BDSwiss
Strona brokera BDSwiss
Rok założenia 2012
Lokalizacja Cypr
Min. depozyt $100

BDSwiss ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

BDSWISS recenzja

BDSwiss oferuje wiele aktywów w które możemy inwestować. Począwszy od paru walutowych m.in. EUR/USD, EUR/GBP, USD/PLN, akcji największych spółek giełdowych takich jak: Adidas, Louis Vuitton Volkswagen, Gazprom czy Tesco, aż po całe indeksy giełdowe: Nasdaq Future, Cac40, Dax itp. Oczywiście możemy inwestować również w towary: złoto, srebro, platyna, miedź czy ropę naftową. Jednym z dużych plusów tego brokera jest wysokość minimalnej transakcji. W przypadku opcji krótkoterminowych możemy zacząć inwestować już od 5€, w pozostałych przypadkach minimalna transakcja wynosi 25€.

Rodzaje opcji binarnych 

BDSwiss oferuje możliwość inwestowania w opcje binarne takie jak:

Call/Put

One Touch

Ladder (drabina)

Pairs (pary)

Long term (długoterminowe)

Short term (krótkoterminowe) 

Depozyty i wypłaty

BDSwiss oferuje wiele możliwości złożenia depozytu: karty kredytowe, przelewy bankowe, Paysafecard, Ukash, Postpay, EPS, Giropay, Przelewy24. Minimalny depozyt wynosi 100€. Depozyty z wyjątkiem przelewów bankowych księgowane są automatycznie i od razu możemy zacząć inwestować. W przypadku tradycyjnego przelewu bankowego środki będą dostępne na naszym koncie po około 2 dniach roboczych. Jeśli użyjemy Przelewy24 nasze środki będą dostępne natychmiast. Wypłaty na wszystkie dostępne kanały są realizowane w ciągu 1-5 dni roboczych. Wypłaty są darmowe jeśli kwota którą chcemy wypłacić jest wyższa niż 100€.

Dodaj komentarz