4.6 Nasza ocena
dealimage
Język polski
Język polski

Informacje

Nazwa brokera Binary.com
Strona brokera Binary.com
Rok założenia 2013
Lokalizacja Jersey
Min. depozyt 10 USD

Binary.com ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

Binary.com opinie i recenzja brokera

Binary.com jako marka istnieje dopiero od 2013 roku, jednak jest ona skutkiem rebrandingu BetOnMarkets, która powstała w 2000 roku i była na rynku przez ponad 10 lat. Właścicielem binary.com jest firma Binary Ltd zarejestrowana na wyspie Jersey. Broker posiada maltańską licencję wydana przez Malta Gaming Authority oraz licencję wyspy Man Gambling Supervision Commission. Po zdobyciu uznania w Europie firma zaczyna aktywnie działać na rynkach azjatyckich. Zależna spółka Binary K.K. została dopuszczona do świadczenia usług finansowych na rynku japońskim.
Platforma posiada stronę i obsługę w języku polskim. Aby zacząć grać na opcjach binarnych nie musimy instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, wszystko możemy robić z poziomu przeglądarki internetowej.

Broker binary.com oferuje wiele aktywów w które możemy inwestować. Tak jak na większości brokerów mamy do wyboru wszystkie najpopularniejsze pary walutowe: EUR/USD, EUR/GBP, AUD/USD, USD/JPY oraz mniej popularne: USD/PLN, GBP/PLN, NZD/JPY. Dodatkowo możemy inwestować w akcje (m.in. Tesco, Facebook, Goldman Sachs, Apple, BMW czy Deutsche Bank), metale: złoto, srebro, platyna oraz wskaźniki OTC takie jak Australian OTC index, UK OTC index, US OTC index czy German OTC index.

Rodzaje opcji binarnych na binary.com

Binary.com oferuje możliwość inwestowania w następujące opcje binarne:

  • High/Low
  • Touch/No Touch
  • Boundary (granice)
  • Krótkoterminowe (short term) – 60 sekund, 1 minuta, 2 minuty
  • Długoterminowe

Binary.com – depozyty i wypłaty

Binary.com ma bardzo rozbudowany system wpłaty i wypłat. Do wyboru mam około 20 różnego rodzaju metod płatności. Minimalne wpłaty i wypłaty zależą od metody jaką wybierzemy. W przypadku kart kredytowych i debetowych (Visa, Mastercard) minimalna wpłata i wypłata wynosi 10$. Pieniądze są księgowane na naszym koncie błyskawicznie, natomiast wypłata zajmuje 3 dni robocze. Do wyboru mamy także bardzo dużą ilość portfeli internetowych takich jak: Skrill, Neteller, WebMoney, Qiwi, Perfect Money i wiele innych. Wpłacać i wypłacać na e-wallety możemy już od 5$. Wpłaty są księgowane automatycznie, a wypłata zajmuje tylko 1 dzień roboczy. Jeśli nie zależy nam na czasie to możemy także skorzystać z przelewów bankowych jednak czas księgowania jest tutaj dłuższy i wynosi do 5 dni roboczych zarówno w przypadku wpłat i wypłat. Minimalny depozyt i wypłata wynosi 25$.

Podsumowanie

W przeciwieństwie do innych brokerów opcji binarnych, binary.com oferuje bardzo niski minimalny depozyt. Inwestycje w opcje binarne możemy zacząć już od 5$, co sprawia, że każdy, nawet niedoświadczony inwestor może zacząć swoją przygodę z opcjami binarnymi bez ryzykowania dużego kapitału. Naszym zdaniem jest to bardzo dobry broker dla początkujących inwestorów.

2 komentarze to “Binary.com”

Dodaj komentarz