eXbino opinie i recenzja brokera

4.6 Nasza ocena
dealimage
Min depozyt 50pln!!!
Pros

Plusy

 • Bonus od depozytu
 • Liczne konkursy
 • Polski język
Pros

Minusy

250$
Min depozyt 50pln!!!

Informacje

Nazwa brokera eXbino
Strona brokera eXbino
Rok założenia 2011
Lokalizacja Curacao, Holandia
Min. depozyt 50PLN

eXbino ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

Pełna recenzja brokera eXbino

eXbino to założony w 2011 roku broker oferujący możliwość inwestycji na rynkach finansowych takich jak opcje binarne czy forex. eXbino opinie ma jak na razie dobre.

Platforma posiada stronę i obsługę klienta w języku polskim, ponadto mamy możliwość otworzenia konta w PLN, dzięki temu nie tracimy na przewalutowaniu. Aby inwestować na eXbino nie musimy instalować dodatkowego oprogramowania, wszystko jest dostępne bezpośrednio w przeglądarce internetowej w przyjaznym i intuicyjnym interfejsie.

eXbino oferuje kilkadziesiąt różnych aktywów w które możemy inwestować. Należą do nich waluty m.in. EUR, USD, GBP, JPY, spółki giełdowe takie jak Google, Facebook, Coca-Cola, Tesco, Fiat i wiele innych. Możemy również inwestować w surowce takie jak złoto, srebro, ropę naftową a nawet kawę czy cukier. Dodatkowo możemy przewidywać zachowanie całych indeksów giełdowych takich jak Down Jones, Nasdaq, Qatar Index, Dax-30 Future czy Bombay 30.

Rodzaje opcji binarnych na eXbino

Exbino oferuje możliwość inwestowania w następujące opcje binarne:

 • High/Low
 • Touch/No Touch
 • Boundary (granice)
 • Krótkoterminowe (short term) – 30 sekund, 60 sekund, 2 minuty, 5 minut

eXbino opinie – Rodzaje rachunków

Platforma oferuje 5 różnych rodzajów rachunków: Regular, Silver, Gold, Gold+, VIP. Do każdego konta inwestor otrzymuje darmowy dostęp do materiałów szkoleniowych eXbino. Dodatkowo w zależności od rodzaju konta dostajemy w różnym zakresie prywatnego konsultanta.
exbino-rodzaje-rachunkow

eXbino – Bonusy i promocje

Broker eXbino oferuje wiele bonusów dla swoich klientów. Dla nowych klientów broker oferuje bonus powitalny, a jego wysokość zależy od wielkości depozytu.

 • Przy depozycje 250€ otrzymujemy dodatkowe 125€ za darmo.
 • Przy depozycie 1000€ otrzymujemy dodatkowe 750€ za darmo.
 • Przy depozycie 2000€ otrzymujemy dodatkowe 2000€ za darmo.

Oprócz bonusów pieniężnych eXbino oferuje prezenty w postaci iPad Air, iPhone 6s oraz MacBook Air 13”. Aby otrzymać Ipad Air 16GB należy złożyć depozyt na kwotę minimum 2500€. Przy depozycie 5000€ otrzymamy za darmo Iphone 6S, a jeśli zdecydujemy się wpłacic minimum 10000€ dostaniemy MacBook Air 13’.

eXbino – Depozyty i wypłaty

Exbino oferuje wiele metod złożenia depozytu: karta kredytowa, przelew bankowy, Neteller, Skrill, Cash Bill, Sofort czy Bitcoin. Minimalny depozyt zależy od rodzaju konta i wynosi tylko 50 złotych w przypadku konta regular. Depozyty w eXbino są całkowicie darmowe i w zależności od rodzaju metody realizowane błyskawicznie.
Wypłaty są również darmowe. Polecenia wypłat przyjmowane są przez cały tydzień, a realizacja następuje w każdy poniedziałek.

6 komentarzy to “eXbino”

 1. Dobrze, ze zmieli minimalny depozyt na 10$ czy 50zl jak wplacamy w PLN. Dawniej bylo cos 1000 zlotych i nie moglem sobie pozwolic, a teraz wplacilem 100zl i powoli zaczynam cos zarabiac.

 2. No wreszcie jakiś broker z normalnym depozytem minimalnym. 300$ jak w większości brokerach nie wielu Polaków może sobie pozwolić, a tutaj każdy może zacząć inwestować w opcje binarne.

 3. Moja opinia na temat exbino jest jak najbardziej pozytywna, wpłaciłem 50 pln jako najmniejszy depozyt tak aby przetestować brokera. Z tych 50pln udało mi się zarobić, dzięki czemu miałem już 200zł, które bez problemu udało mi się wypłacić. Także z moich doświadczeń broker exbino jest zdecydowanie najlepszy i jeśli chodzi o moją opinię to zdecydowanie pozytywna. Także jak ktoś chcę grać na opcjach to tylko broker exbino

Dodaj komentarz