Finmax opinie oraz recenzja brokera

5 Nasza ocena
dealimage
Bonus do 100% wielkości depozytu
100%
Bonus do 100% wielkości depozytu

Informacje

Nazwa brokera Finmax
Rok założenia 2015
Min. depozyt $250

Finmax ocena

Support
Opinie graczy
Platforma
Płatność

Pełna recenzja brokera Finmax

Finmax jest nowym brokerem opcji binarnych założonym w 2015 roku. Broker jest własnością IK Partners Ltd z siedzibą na Dominikanie i podobnie jak uTrader jest regulowany przez rosyjskie Financial Market Relations Regulation Center.

Strona jest dostępna w 8 językach, w tym w języku polskim. Dodatkowo dział obsługi klienta odpowiada na pytania inwestorów w trybie 24/7, a skontaktować się z supportem można za pomocą czatu online, poprzez email oraz telefonicznie. Minimalny depozyt na Finmax jest średniej wysokości i wynosi $250.

Finmax oferuje około 80 różnego rodzaju aktywów w które możemy inwestować. Podobnie jak u innych brokerów do wyboru mamy cztery grupy aktywów:

 • akcje – 31 (m.in. Yahoo, Tesla, Sony, Amazon)
 • pary walutowe – 25 (m.in. EUR/USD, GBP/USD, USD/RUB)
 • towary – 6 (m.in. złoto, srebro, miedż, ropa naftowa)
 • indeksy – 14 (m.in. Dubai Index, Nikkei 225, Hang Seng, Down Jones).

Rodzaje opcji binarnych

Broker oferuje najpopularniejsze rodzaje opcji binarnych:

 • High/Low
 • Above/Below
 • Krótkotermonwe (30s, 60s)

Rodzaje kont na Finmax

Finmax oferuje 4 rodzaje kont: bronze, silver, gold i platinum vip. Im wyższy status naszego konta, tym więcej dodatków broker dodaje do naszego konta. Możemy otrzymać personalnego opiekuna konta, do 4% zwrotu z danej transakcji, darmowe webminary, darmowe wypłaty i wiele innych. Szczegółowe informacje na temat korzyści danego konta przedstawia poniższa infografika:

Bonusy i promocje

Nowi inwestorzy korzystający z brokera Finmax mogą otrzymać bonus od swojego depozytu. Wysokość bonusu zależy od wielkości depozytu i może wynosić nawet 100%.

 • W przypadku depozytu od 250$ do 999$ możemy otrzymać bonus 25%.
 • W przypadku depozytu od 1000$ do 5000$ możemy otrzymać bonus 50%.
 • W przypadku depozytu od 5000$ do 25 000$ możemy otrzymać bonus 75%.
 • W przypadku depozytu powyżej 25 000$ możemy otrzymać bonus 100%

Depozyty i wypłaty

Zdeponować i wypłacić środki z brokera Finmax możemy za pomocą 8 różnych metod. Należą do nich: karty kredytowe (Visa, Mastercard, Maestro, VisaElectron), przelew bankowy, ePayments, Skrill, Yandex Money, Qiqi, Webmoney, Neteller. Depozyty poza przelewem bankowym księgowane są na naszym koncie natychmiast i od razu możemy przystąpić do inwestowania w opcje binarne. Wypłata środków trwa do pięciu dni roboczych gdy nasze konto jest zweryfikowane, dla VIP kont czas wypłaty wynosi do 48 godzin. Aby móc wypłacić pieniądze należy potwierdzić swoją tożsamość przesyłając dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający adres.

4 komentarze to “Finmax”

 1. Fajną platformę mają i wypłacają, to jest najważniejsze. Po 3 dniach jeszcze zadzwonili się zapytać czy już mam kase na koncie. Obsługa klienta jest bardzo spoko, szybko reagują.

Dodaj komentarz