OptionFair opinie i recenzja brokera

OptionFair na chwilę obecną opinie ma bardzo dobre. To założony w 2010 roku broker oferujący możliwość tradowania w nowy instrumenty finansowy – opcje binarne. Broker jest operowany przez B.O. Tradefinancials Ltd. Broker działa zgodnie z prawem Unii Europejskiej i posiada licencję CySec (Cyprus Securities and Exchange Comission).

Optionfair korzysta z własnej platformy tradingowej. Broker akceptuje inwestorów z Polski jednak niestety na dzień dzisiejszy platforma nie jest dostępna w języku polskim. Jednym z powodów dlaczego warto skorzystać z usług tego brokera są „sygnały opcji binarnych”, które ten broker oferuje swoim użytkownikom. Więcej na temat sygnałów opcji binarnych możemy dowiedzieć się pod tym linkiem sygnały

4.5 Nasza ocena
dealimage
do 50 000$
Pros

Plusy

  • Dużo metod wpłat i wypłat
  • Darmowe sygnaly
Pros

Minusy

  • Brak języka polskiego
  • Minimalny trade 25$

Informacje

Nazwa brokera OptionFair
Strona brokera OptionFair
Rok założenia 2010
Lokalizacja Cypr
Min. depozyt 250$

OptionFair ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

Broker Optionfair oferuje wiele aktywów w którymi możemy handlować. Znajdziemy oczywiście pary walutowe, między innymi EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY czy AUD/USD, towary takie jak złoto, srebro, ropę naftową, miedź czy nawet kawę. Możemy również przewidywać zachowanie się największych światowych spółek giełdowych takich jak Google, Apple, Sony, Fiat, Facebook czy McDonald’s. Mamy także opcję przewidywania zachowania całych indeksów giełdowych (Dow Jones-30 Futures, CAC-40 Futures, Nikkei-225 Future, Tel-Aviv 25 i kilka innych. Jako, że są to giełdy z całego świata i funkcjonują w różnych godzinach to na stronach brokera możemy sprawdzić w jakich godzinach odbywa się handel na danej giełdzie.

OptionFair – Rodzaje opcji binarnych:

  • Hi/Low
  • One Touch
  • Boundary
  • Shor Term (krótkoterminowe) – 60 sekund, 2 minuty, 5 minut

 

OptionFair – Rodzaje rachunków:

Broker OptionFair oferuje 5 rodzajów rachunków: Standard, Silver, Gold, Platinum, VIP.
Jaki rodzaj rachunku otrzymamy zależy od wysokości depozytu jaki zdecydujemy się złożyć. Im wyższy depozyt tym więcej przywilejów otrzymamy od brokera oraz wyższy bonus który może wynieść 100% naszego depozytu. Szczegółowe informacje na temat rodzajów rachunków dostępnych w OptionFair przedstawia poniższa grafika:

optionfair konta

 

OptionFair – Bonusy:

Decydując się na złożenie depozytu jesteśmy upoważnieni do otrzymania bonusu od naszej wpłaty. Wysokość naszego bonusu jest zależna od wysokości naszej wpłaty, szczegółowe informacje na temat bonusów przedstawia poniższa tabelka:

optionfair bonusy

OptionFair – Depozyty i wypłaty:

OptionFair oferuje wiele form składania depozytu. Do wyboru mamy: karty kredytowe (Visa, MasterCard, Maestro), przelew bankowy, Skrill, Neteller, MoneyGram, Western Union, WebMoney, QIWI, China Union Pay, Abaqoos, iDeal.
Wypłaty możemy realizować tymi samymi metodami, nie mam minimalnej kwoty do wypłaty jednak mamy tylko 1 darmową wypłatę w miesiącu, każda kolejna będzie nasz kosztować 30$.

 

OptionFair – Podsumowanie:

Optionfair opinie ma jak na razie dobre. Główną zaletą tego brokera jest to że posiada europejską licencję oraz wysyła darmowe sygnały opcji binarnych (minimum konto Silver). Minusem jest natomiast brak języka polskiego, jednak dla osób znających język angielski nie będzie to dużym problem.

Dodaj komentarz