Utrader opinie i recenzja na temat brokera

Utrader został założony w 2011 roku i należy do firmy Day Dream Investments LTD. Jest broker działający głównie na rynku rosyjskim, gdzie w ciągu kilku lat zdobył duże uznanie tamtejszych inwestorów. Broker posiada certyfikat Rosyjskiego Centrum Regulowania na Rynkach Finansowych. Obecnie uTrader jest w trakcie uzyskiwania licencji CySec. Broker posiada zarówno aplikację mobilną na Androida jak i na IOS.

4.6 Nasza ocena
dealimage
do 150% depozytu
Pros

Plusy

 • Konto w PLN
 • Wysoki bonus
Pros

Minusy

 • 1 darmowa wypłata w miesiącu
do 150% depozytu

Informacje

Nazwa brokera Utrader
Strona brokera Utrader
Rok założenia 2011
Lokalizacja Rosja
Min. depozyt 200$

Utrader ocena

Support
Platforma
Opinie graczy
Płatność

Utrader recenzja brokera

Kolejną ważną zaletą tego brokera są ułatwienia dla polskich graczy. Utrader posiada stronę w języku polskim, polski support oraz możemy założyć konto w polskiej walucie dzięki czemu nie musimy ponosić kosztów przewalutowań jak w przypadku brokerów u których nie możemy otwierać konta w PLN.

Broker oferuje ponad 100 rodzajów aktywów w które możemy inwestować. Zaczynając od różnego rodzaju paru walutowych między innymi:USD/JPY, GPB/USD, surowce: złoto, ropa naftowa, srebro, spółki giełdowe: Alibaba, Microsoft, Facebook, indeksy giełdowe: Nasdaq Future, S&P Future, FTSE Future czy coraz bardziej popularna wśród inwestorów kryptowaluta Bitcoin.

Utrader – Rodzaje opcji binarnych

 • High/Low
 • One Touch
 • Krótkoterminowe (od 30 do 300 sekund)
 • Długoterminowe (aż do 9 miesięcy)

Utrader – Rodzaje kont

utrader opinieUtrader oferuje 4 rodzaje kont, w zależności od złożonego depozytu. Za depozyt do 1000$ otrzymujemy konto start, do 5000$ konto silver, do 25 000 konto gold, a powyżej tej kwoty konto VIP. Oprócz wysokości bonusu poszczególne konta różnią się od siebie rożnymi przywilejami takimi jak kursy treningowe, materiały szkoleniowe, dostęp do osobistego analityka finansowego czy szybkość wypłat. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych kont można znaleźć tutaj

Utrader – Bonusy

Każdy inwestor deponujący pieniądze jest upoważniony do bonusu. Jego wielkość zależy od wysokości naszego depozytu i statusu konta i może wynieść nawet do 150%.
Szczegółowe informacje dotyczące bonusów przedstawiają się nastepująco:

 • Konto Start (depozyt 200-1000$) – do 50% bonusu
 • Konto Silver (depozyt 1001-5000$) – do 100% bonusu
 • Konto Gold (depozyt 5001-25000$) – do 120% bonusu
 • Konto VIP (depozyt 25001$+) – do 150% bonusu

Depozyty i wypłaty

Depozyt w Utrader możemy zrobić za pomocą jednej z 3 metod. Do wyboru mamy kartę kredytową (Visa, MasterCard, Maestro) i dwa portfele internetowe: Okpay oraz Neteller.
Wypłaty są realizowane za pomocą tych samych kanałów. W ciągu miesiąca mamy 1 darmową wypłatę. Każda kolejna będzie nasz kosztować 12$.

Podsumowanie

Na chwilę obecną broker utrader opinie ma dość pozytywne. Jednak z uwagi na brak Europejskiej licencji prosimy o szczególną ostrożność w stosunku do tego brokera. Warto również czytać na bieżąco opinie na temat utrader. Jeśli jesteś klientem firmy Utrader, proszę podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

One Response to “Utrader”

 1. A czy ktoś z was próbował grać na utrader za pomocą bitcoin? Sam zainteresowałem się nieco tym tematem i szukam rzetelnych i prawdziwych opinii na temat utrader i bitcoin

Dodaj komentarz